Rozmawiamy o szkole

Wrzesień to miesiąc mocno związany ze szkołą – powrót do rytmu lekcji, zajęć i codziennych szkolnych obowiązków. Nie może też zabraknąć rozmów o szkole.

Ja rozmawiam swobodnie, na luzie, bez presji. W wyrażaniu moich myśli i emocji pomaga mi oczywiście AAC – dzięki temu mogę powiedzieć dokładnie to, co chcę.

Dwie karty pracy o kaloszach? „O nie!” 😄

A co było na obiad? Dla mnie najważniejszy element obiadu to… kompot!

Przy okazji pielęgnuję swoje zdolności aktorskie – możecie zobaczyć, jak teatralnie „szukam” symbolu i udaję, że mam z tym problem 😉

Rozmowy o szkolnej codzienności mogą być naprawdę proste – potrzebna jest tylko przestrzeń, by powiedzieć to, co się chce.

🎬 Obejrzyj filmik i zobacz, jak wygląda moja szkolna codzienność z AAC

Powiązane posty

Piszę na tablecie

Litera po literze – tak uczę się pisać. To nie jest łatwa i szybka droga, ale warto nią iść. W swoim tempie, bez nacisku, bez

Słowa wychodzące z drukarki

Litera po literze – tak uczę się pisać. To nie jest łatwa i szybka droga, ale warto nią iść. W swoim tempie, bez nacisku, bez

Kto pyta…

Wiecie jak lubię rozmawiać. Relacje, które tworzą się poprzez rozmowy są dla mnie bardzo ważne. Ale jak wydłużać rozmowę? Jak utrzymać czyjąś uwagę jeszcze przez