DZIĘKUJĘ WAM!

DZIĘKUJĘ!
Wam wszystkim
za wsparcie moich wakacyjnych turnusów,
za wsparcie 1% podatku,
za codzienne wsparcie na każdym kroku,
za ułatwianie mi funkcjonowania w trudnym dla mnie świecie,
za umożliwianie mi komunikowania się,
za składanie mnie, dokładanie brakujących elementów,
za tworzenie mojej przyszłości,
za pomoc w rozwoju,
za radość życia i codzienny uśmiech.

JESTEŚCIE WIELCY!

Dzięki Wam mam siłę i prę do przodu. Nie poddaję się!

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Powiązane posty

Piszę na tablecie

Litera po literze – tak uczę się pisać. To nie jest łatwa i szybka droga, ale warto nią iść. W swoim tempie, bez nacisku, bez

Słowa wychodzące z drukarki

Litera po literze – tak uczę się pisać. To nie jest łatwa i szybka droga, ale warto nią iść. W swoim tempie, bez nacisku, bez

Kto pyta…

Wiecie jak lubię rozmawiać. Relacje, które tworzą się poprzez rozmowy są dla mnie bardzo ważne. Ale jak wydłużać rozmowę? Jak utrzymać czyjąś uwagę jeszcze przez