Nauka pisania ma różne oblicza

Litera po literze – tak uczę się pisać. To nie jest łatwa i szybka droga, ale warto nią iść. W swoim tempie, bez nacisku, bez przymusu, bez stresu. Szukam pomocy i narzędzi wartościowych konkretnie dla mnie. Czegoś, co nie stanie się kolejnym zadaniem, czy kartą pracy, a będzie miało realne przełożenie na moją codzienność. Korzystam […]
Moja matma

Uwielbiam liczyć i przeliczać. Dzięki mojej kochanej Pani Sylwii ❤mogę nawet werbalnie wypowiedzieć poszczególne cyfry.
Bawmy się z AAC c.d.

Wspólne zabawy (z rodzicami, czy rówieśnikami) to naprawdę fajny sposób na spędzanie wolnego czasu. Dziś powiem trochę o grach.
Bawmy się z AAC
Wakacyjne pomysły na nudę
Kolejny rok szkolny się skończył. Było mi bardzo przykro rozstawać się z moimi koleżankami i kolegami z klasy. To przecież cały mój świat…